To jest pierwszy wlot na blog, czyli skąd się wzięła wlotkaBB?

Był maj roku 2018, gdy wybrałyśmy się na tygodniowy urlop do naszego ukochanego Gdańska. To był piękny czas, pusta plaża, brak parawaningu, brak tłumów, szum morza…idealny moment na rozkminy o życiu. Miałyśmy mnóstwo wolnego czasu,  przerobiłyśmy wiele tematów, dotyczących życia, rodziny, ciuchów, kosmetyków, marzeń i planów na przyszłość. Już od dłuższego czasu każdej z nas siedział z tyłu głowy pomysł na otwarcie firmy, zajmującej się animacjami dla dzieci i dorosłych. Jednak wydawało się to zbyt odległe i nieosiągalne.  I wtedy coś się zmieniło. Postanowiłyśmy, że musimy dać sobie szansę. Przecież idealnie się do tego nadajemy, kochamy zabawę, uwielbiamy dzieci, w naszych głowach wciąż pojawiają się nowe pomysły. Zawsze lubiłyśmy robić rzeczy, które są kreatywne. Umówiłyśmy się, że dajemy sobie rok na przetrawienie tego pomysłu, przeanalizowanie go i w końcu przygotowanie całego przedsięwzięcia.

Przez rok wiele się zmieniło. W naszym życiu prywatnym, a także zawodowym. Jedno pozostało takie samo: ogromne chęci do stworzenia wymarzonego miejsca w przestrzeni Bielska-Białej i okolic, w którym będą się działy rzeczy magiczne. Miejsce, które będzie profesjonalne, kreatywne, wciąż rozwijające się…

Jest czerwiec roku 2019 na mapie Bielska-Białej pojawia się firma zajmująca się animacjami dla dzieci i dorosłych – wlotkaBB.
I tak oto zrealizowałyśmy nasze marzenie. Jesteśmy na początku naszej drogi, ale mamy pewność, że z tymi pomysłami, które kreują się w naszych głowach stworzymy coś wyjątkowego.

Pozostaje nam życzyć sobie powodzenia i zabrać się do cięzkiej pracy, a Was prosimy o szansę, a pokażemy co potrafimy.